Amedspor, ülke genelindeki spor kulüpleri arasında beşinci oldu

Amedspor, ülke genelindeki spor kulüpleri arasında beşinci oldu
Yayınlama: 01.05.2024

Amedspor’un sosyal medya hesabı 600 bin takipçiye ulaştı. Amedspor, ülke genelinde en çok takipçisi olan beşinci spor kulübü oldu.

Somaspor galibiyetiyle TFF 2. Lig’de şampiyonluğa ulaşarak TFF 1.Lig’e yükselmeye hak kazanan Amedspor soyal medya hesabından paylaşım yaparak ülke genelinde en çok takipçisi olan beşinci spor kulübü olduğunu açıkladı.

Amedspor’un paylaşımında, “Bu büyük ailede yer alarak kulübümüze verdiğiniz destek için minnettarız” denildi.

Amedspor’un paylaşımı şöyle:

“Amedspor, sosyal medyada Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor’un ardından ülke genelinde en çok takipçisi olan beşinci spor kulübü oldu. Taraftarlarımızın desteğiyle Amedspor resmi Instagram hesabı 600.000 takipçiye ulaştı ve yeni sosyal medya kimliğimizle kısa sürede çok daha fazlasına ulaşmayı hedefliyoruz. Bu büyük ailede yer alarak kulübümüze verdiğiniz destek için minnettarız. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek, kulübümüzün güncel haberlerini, maç bilgilerini ve diğer etkinlikleri kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu platformlarda paylaşılan içerikleri beğenerek, yorum yaparak ve paylaşarak kulübümüzün sosyal medya hesaplarını daha geniş kitlelere ulaştırmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler 12 numara!”