AKP’li İl Başkanından Kaftancıoğlu’na tehdit

AKP’li İl Başkanından Kaftancıoğlu’na tehdit
Yayınlama: 01.05.2020

AKP’li yönetici CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu tehdit etti.


AKP İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu “CHP İl Başkanı, genlerine uygun maceralar arıyor. Haberi olsun; Boğaz bu mevsim serin, yazın da derindir” diyerek tehdit etti.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Halk TV’de dün katıldığı bir programda AKP’yi eleştirdi. AKP’de yaşanan gelişmeleri değerlendiren Kaftancıoğlu, “Şöyle bir gerçeklik var ki bu korkuları, bu savrulmaları, akılla değil öfkeyle hırsıyla 1 kişinin aklıyla iş yapmaları iktidarı hiç iyi bir yere götürmüyor. Önümüzdeki süreçte bir erken seçimle veya başka bir şekilde bir iktidar değişikliğini, hatta bir sistem değişikliğini görüyorum. Bu ülkede halkın gerçekten gözü açıldı” diye konuştu. 

“Önümüzdeki süreçte bir erken seçimle veya başka bir şekilde” ifadesini “darbe çağrısı yapıyor” şeklinde yorumlayarak, lince dönüştüren AKP taraftarları Kaftancıoğlu’na sosyal medyadan tehditler yöneltti. 

‘BOĞAZ BU MEVSİM SERİN, YAZIN DA DERİNDİR’

AKP İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ise, 15 Temmuz hatırlatmasıyla yanıt verdi. Şenocak, Kaftancıoğlu’na “Boğaz bu mevsim serin, yazın da derindir” diye seslendi.

Bayram Şenocak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Seçimle olmazsa bir şekilde’ Milletimiz buna en son yelteneni 15 Temmuz’da Şehitler Köprüsü’nden Boğaz’a dökmüştü. Anlaşılan bünyesine demokrasi fazla gelen CHP İl Başkanı, genlerine uygun maceralar arıyor. Haberi olsun; Boğaz bu mevsim serin, yazın da derindir” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.