Batman’da 1 köy 2’inci kez karantinaya alındı
![Batman’da 1 köy 2’inci kez karantinaya alındı](https://jiyanhaber.com/wp-content/uploads/2022/08/cropped-Adsiz-tasarim.png)
Batman’ın Gercüş İlçesi’ne bağlı Gönüllü Köyü, Koronavirüs (COVİD-19) salgını nedeniyle 2’inci kez 14 günlük karantinaya alındı.
Kaymakamlıktan yapılan açıklamada, koronavirüs tedbirleri kapsamında Gönüllü Köyünün 14 gün süreyle karantinaya alındığı belirtildi. Köye giriş ve çıkışların yasaklandığı, başta güvenlik ve sağlık olmak üzere bütün tedbirlerin alındığı ifade edilen açıklamada, karantina sürecinde vatandaşların ihtiyaçlarının Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından karşılanacağı kaydedildi. Aynı köy daha önce de karantinaya alınmıştı.
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum