Aydın’ın Didim ilçesinde CHP’li Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’ın dün gece uğradığı beyzbol sopalı saldırıyla ilgili olarak 7 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında dün mühürlenen İkiz Kuleler’in sahibi A. O. oğlu ve kardeşinin de bulunduğu öğrenildi.

Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’a yapılan beyzbol sopalı saldırı sonrası Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin başlattığı soruşturma çerçevesinde 7 kişi gözaltına alındı. Olay yeri ve çevredeki güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri olaydan hemen sonra bir kişiyi gözaltına alırken, kaçan kişilerin yakalanması için çalışma başlatmıştı.

GÖZALTINA ALINANLAR ARALARINDA İKİZ KULELERİN SAHİBİ DE VAR

Sözcü’den Latif Sansür’ün haberine göre polisin yaptığı çalışmalar sonucunda olayla ilgili oldukları şüphesiyle, ikiz kulelerin sahibi A. O. ile  İ.O. , M.O., Y.C.Ö, F.Ö. , B.D ve A.S. gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü, gözaltındakilerin sorgularının tamamlanmasından sonra adliyeye sevk edilecekleri öğrenildi.

BELEDİYE BAŞKANLARI KINADI

Didim Belediye Başkanı CHP’li Deniz Atabay’a yapılan saldırıyı Aydın başta olmak üzere yurt genelinde CHP ve İYİ Partili birçok belediye başkanı kınayarak, sorumluların en kısa sürede ortaya çıkarılarak cezalandırılmasını istedi.

%d blogcu bunu beğendi: