MHP’li Çiçek Mahsun Kırmızıgül’ü hedef aldı

MHP’li Çiçek Mahsun Kırmızıgül’ü hedef aldı
Yayınlama: 04.05.2020

Mahsun Kırmızıgül 320 gündür ölüm orucunda olan Grup Yorum üyesi İbrahim Gökçek için paylaşım yapınca MHP Genel Başkanı Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek tepki gösterdi.


Şarkıcı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül, ölüm orucunda olan Grup Yorum üyesi İbrahim Gökçek için Twitter hesabından paylaşımda bulundu. Paylaşımının ardından Kırmızıgül MHP Genel Başkanı Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek’in hedefi oldu.

Kırmızıgül yaptığı paylaşımda İçişleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı Twitter hesaplarını etiketleyerek “Elindeki silah değil bir enstrüman. 1985 yılından beri müzik yapan Gurp Yorum”un talepleri karşılanmalı. Müzik susmamalı. İbrahim Gökçek ölmesin yaşasın” ifadelerini kullandı.

FİLMİ MÜZİĞİ BIRAKTIN ÖRGÜTLERE SARDIN

MHP Genel Başkanı Basın Danışmanı ve Türkgün yazarı Yıldıray Çiçek, Mahsun Kırmızıgül’ün İbrahim Gökçek için yaptığı çağrıya tepki gösterdi. Twitter hesabından açıklama yapan Çiçek Kırmızıgül’e şunları söyledi: “Herkes Ramazan ayında Allah için oruç tutarken, terör örgütü mensubu bu kişi niçin DHKP-C terör örgütü için ölüm orucu tutuyor sahte Mahsun?”

Çiçek paylaşımının devamında ise şu ifadeleri kullandı: “Siciline bakarsan elinin sadece enstrüman tutmadığını anlarsın. Gerçi anlamadan sahip çıkacak değilsin. Filmi, müziği bıraktın örgütlere sardın.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.